Casa Marangi By Barbarhouse Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 160 m²
  • 4 slaapkamers
  • 4 badkamers

Locatie

    Deze gesitueerde in Ostuni Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni heeft een buitenzwembad voor de ontspanning van de gasten en ligt binnen 25 minuten wandelen van de Kathedraal van Ostuni. Deze 160 m² grote villa heeft een terras en ligt in de buurt van het Vrijheidsplein.

    Gasten het Parco Dune Costiere op 2 km verderop vinden en het centrum van Ostuni binnen 15 minuten te voet bereiken. Deze 4-slaapkamer Casa Marangi By Barbarhouse Villa biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Kerk van de Heilige Geest, op 20 minuten wandelafstand.

    Deze villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Deze woning beschikt over een complete keuken, een koelkast, een oven en keukengerei om maaltijden te bereiden. Gasten kunnen genieten van een diner in caffe Manhattan Ostuni, gelegen op 600 meter loopafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerIT074012B400091567

    Kameropties bij Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni

    Deze villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Faciliteiten foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Interieur foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Kamer foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Kamer foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Kamer foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Kamer foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Kamer foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Kamer foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Kamer foto Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni Voorzieningen foto
    Villa

    Grootte: 160 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Casa Marangi By Barbarhouse Villa een keuken?
      Ja, in Casa Marangi By Barbarhouse Villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Casa Marangi By Barbarhouse Villa?
      Gasten van Casa Marangi By Barbarhouse Villa kunnen onder andere het Parco Dune Costiere (2 km), de Kathedraal van Ostuni 1) en het Vrijheidsplein 1,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Marangi By Barbarhouse Villa Ostuni